Bonetto Cinturini

Bonetto Cinturini

BONETTO CINTURINI to włoski producent kauczukowych pasków do zegarków z ponad 40 letnią tradycją w produkcji wyrobów gumowych i 25 letnią w projektowaniu i wytwarzaniu kauczukowych pasków do zegarków. Wieloletnie doświadczenia w realizacji zleceń klientów i producentów zegarków gwarantuje że paski Bonetto spełniają najwyższe wymagania jakościowe stawiane paskom do zegarków. 
Syntetyczny kauczuk (Nitril-Elastomer) jest podstawowym składnikiem pasków Bonetto, jednakże w produkcji używa się dodatkowo wiele innych składników uszlachetniających decydujących o trwałości, komforcie noszenia lub ekologii. 

BONETTO CINTURINI zapewnia, że komponenty wykorzystywane do wyrobu pasków do zegarków nie zawierają żadnych substancji toksycznych, nie wywołują alergii pod wpływem soli i są odporne na promieniowanie UV. Są to produkty najwyższej jakości, który spełniają wymagania największych i najbardziej renomowanych producentów zegarków.
Paski Bonetto zgodnie z Dyrektywą Europejską 2000/53/EC nie zawierają metali ciężkich, np. ołowiu. Są produkowane także bez użycia ftalanów.

Paski Bonetto oferowane są w wielu szerokościach i długościach. Obok tradycyjnego koloru czarnego można zamówić paski w jeden z wielu kolorów oferowanych przez firmę. Na zapięciach paska można także wygrawerować własne logo, nazwę firmy lub klubu.
Wzornictwo stosowane w paskach Bonetto jest nowoczesne i odpowiada aktualnym trendom w paskach dla nie tylko sportowych zegarków.

Ergonomia i komfort użytkowania to priorytety w projektowaniu i wykonaniu pasków Bonetto. Nowatorskie otworowanie w paskach, falista budowa lub rastrowa wewnętrzna powierzchnia paska powodują, że skóra swobodnie oddycha i nie poci. Paski kauczukowe Bonetto dzięki swoim właściwościom materiałowym doskonale nadają się do użytkowania podczas pływania, na słońcu i niskich temperaturach.

 

folderbonetto

Folder informacyjny - Paski kauczukowe BONETTO CINTURINI