Traser Officer Pro Automatic Bronze Brown

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: TS-108073
  • Producent: Traser
  • Kod producenta: 4260315533600
  • Dostępność: ostatnia szt. ostatnia szt.
  • szt.
  • Cena katalogowa: 3 729,00 zł
  • Rabat: -1 118,70 zł (30 %)
  • 2 610,30 zł

GO VINTAGE - nowa seria Traser P67 Officer Pro Automatic!
Stylowa trylogia: idealne połączenie awangardowej retro-nuty i nowoczesnego miejskiego stylu.

traser-p67-auta

GO VINTAGE - nowa seria Traser P67 Officer Pro Automatic!

Stylowa trylogia: idealne połączenie awangardowej retro-nuty

i nowoczesnego miejskiego stylu.

Zainspirowany historią, ale przeznaczony dla obecnego pokolenia. Nowa seria P67 Officer Pro Automatic doskonale wzbogaca kolekcję Traser. Jego ton wyznacza elegancki mechanizm automatyczny (Swiss Made), z datownikiem na godzinie 3 i rezerwą chodu na 38 godzin, umieszczony w kopercie o średnicy 45 mm. Przykręcany dekiel ze szkłem mineralnym ukazuje piękno zaawansowanego mechanizmu.

 

Pozostając wiernym charakterystycznym cechom uznanej rodziny P67 Officer Pro, ta nowa seria modeli po raz kolejny zaskakuje wybitnym wyborem materiałów; obudową ze stali szlachetnej i szkłem szafirowym.  Traser przedstawia trzy wyrafinowane modele: wersję z elegancką brązowym lub niebieską tarczą w połączeniu z brązową kopertą oraz wersję w nowoczesnej czerni z kopertą pokrytą PVD, która przekazuje najbardziej elegancki wygląd. Współczesna stylistyka z lekkim retro stykiem łączy się z wyjątkowymi detalami i charakterystyczną funkcjonalnością.

 

Koperta z brązu w stylu vingate z matową patyną lub czarna obudowa z powłoką PVD, połączona ze skórzanym paskiem (specjalnie postarzanym, aby wyglądał jak używany), sprawia, że każdy zegarek jest wyjątkowy. Wszystkie te elementy łączą się z nadawaniem zegarkom prawdziwego poczucia przygód: nutą nostalgii za wielkimi odkrywcami z przeszłości. Inspiruje to użytkowników do podjęcia wielkiej podróży w ich codziennym życiu.

 

We wszystkich swoich wersjach, architektura tarczy automatu P67 Officer Pro Automatic jest wyposażona w technologię trigalight®, która gwarantuje optymalną czytelność czasu, nawet w całkowitej ciemności bez dodatkowego naświetlania. O zmierzchu, przez krótki moment, elementy trigalight® rozpraszają poświatę na wyświetlaczu czasu, tak jakby zegarek przygotowywał się do swojej nocnej misji. Rant tarczy oraz indeksy godzin 3, 6, 9 i 12 pokryte są warstwą Super-LumiNova. Traser udziela 10 letniej gwarancji świecenia elementów trigalight®. Więcej o technologii trigalight® na : https://www.chronoline.pl/manufacturer/traser

 

Oficer Pro P67 firmy P67 został zrewolucjonizowany na własną przygodę. Oto rocznik, który pojawia się wraz z wiekiem i doświadczeniem.

traser-p67-auto-seria

Model: Officer Pro Automatic Bronze Brown
Seria: P67 Officer Pro
Rodzaj mechanizmu: Automatyczny
Średnica: 45 mm
Koperta: brąz
Koronka: brąz
Tarcza: Brązowa
Szkło: Szafirowe
Dekiel: Ze szkłem mineralnym
Pasek: Skórzany
Podświetlanie: H3 (oświetlenie mb-microtec)
Funkcje specjalne: Datownik
Wodoszczelność: 10 atm
Gwarancja: 24 miesiące
Kraj pochodzenia: Szwajcaria